Now loading.
Please wait.

Menu

درب های اتوماتیک ریلی

Homeمحصولاتدرب اتوماتیکدرب های اتوماتیک ریلی
Homeمحصولاتدرب اتوماتیکدرب های اتوماتیک ریلی
درب های اتوماتیک ریلی در اصفهان درب های اتوماتیک ریلی

درب های اتوماتیک ریلی

posted in درب اتوماتیک by مرکز تخصصی سروش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

درب های اتوماتیک ریلی

درب های اتوماتیک ریلی فضای کمتری را نسبت به درب های اتوماتیک لولایی اشغال می کنند و این امکان را به شما می دهد که تا پشت درب هم ماشین پارک کنید. بنابراین شما در ظرفیت پارکینگ هیچ مشکلی پیدا نمی کنید و نیاز نیست از فضای زیادی به هنگام باز و بستن درب استفاده کنید.

از دیگر مزایای درب اتوماتیک ریلی می توان گفت که در شرایط خاص کاربردی ترند. به عنوان مثال برای مکان های صنعتی یا تجاری که دهانه ی درب بسیار گسترده است و درب بزرگ و سنگین وزن می باشد درب های اتوماتیک ریلی بهتر جواب می دهند و همچنین در جاهایی که زمین دارای شیب تند است به دلیل اینکه جک درب لولایی فشار زیادی را تحمل می کند بهتر است از درب های اتوماتیک ریلی استفاده شود.

درب های اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب های اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب های اتوماتیک ریلی نسبت به هرنوع شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم هستند و همچنین بسیار امن هستند و به هیچگونه قفلی نیاز ندارند.

خدمات درب های اتوماتیک ریلی در اصفهان

درب های اتوماتیک ریلی به طور کلی سر و صدای بیشتری نسبت به درب های اتوماتیک لولایی دارند و همچنین به دلیل کشیده شدن ریل و یراق روی هم ساییدگی و استهلاک بالاتری دارند.

فروش درب ریلی در اصفهان

درب های اتوماتیک ریلی درب برقی درب اتوماتیک پارکینگ درب های سکشنال درب های سکشنال در اصفهان درب اتوماتیک در اصفهان درب های اتوماتیک ریلی در اصفهان تعمیرات درب های اتوماتیک ریلی ساخت درب های اتوماتیک تولید درب ریلی خدمات دهنده درب ریلی و اتوماتیک


27 03, 96

related posts