Now loading.
Please wait.

Menu

ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

Homeمحصولاتدرب اتوماتیکده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی
Homeمحصولاتدرب اتوماتیکده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی
ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

posted in درب اتوماتیک by مرکز تخصصی سروش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی برای بسیاری از مردم با ارزش است. بسیاری از مردم در مورد مزایای اتوماتیک کردن درب پارکینگ اطلاعات کافی ندارند و یا بیشتر به لوکس بودن آن فکر می کنند.

در اینجا تنها برخی از مزایای درب اتوماتیک پارکینگ را ذکر می کنیم:

 

درب اتوماتیک پارکینگی
  1. سهولت

یکی از مزایای اصلی درب اتوماتیک پارکینگی راحتی است. شما می توانید در ماشین خود باقی بمانید و لازم نیست برای باز کردن و یا بستن درب از خودرو پیاده شوید. بنابراین مجبور به ترک فرزند خود در ماشین نیستید و یا لازم نیست از آب و هوای بد از خودرو پیاده شوید.

قیمت درب اتوماتیک

  1. روشنایی

فلاشر درب اتوماتیک می تواند باعث روشنایی مسیر شما به داخل پارکینگ شود و در شب بسیار کاربرد دارد.

 

  1. امنیت

امنیت شما و خانواده شما از اهمیت بالایی برخوردار است. درب های اتوماتیک به دلیل دارا بودن قفل اتوماتیک امنیت بالایی دارد و فقط شما با در دست داشتن ریموت به پارکینگ خود دسترسی دارید. همچنین به دلیل اینکه نیاز به پیاده شدن از ماشین نیست احتمال سرقت از داخل خودرو و یا آزار و اذیت خانم ها به حداقل می رسد.

شما می توانید با قرار دادن سیستم درب اتوماتیک به روی حالت تعطیلات، کنترل از راه دور را غیر فعال کنید و درب پارکینگ تنها می تواند از داخل باز شود که این قابلیت اجازه اینکه سارقین فرصت طلب به هیچ صورتی وارد پارکینگ شود را نمی دهد.

 تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

  1. ایمنی

دیگر نگران رفتن دست زیر درب و یا باز و بستن درب های سنگین نیستید.

 

  1. بسته شدن درب به صورت اتوماتیک

با داشتن یک درب اتوماتیک پارکینگی شما دیگر نیازی به پیاده شدن از ماشین برای بستن درب ندارید و تنها با فشار یک دکمه و یا حتی به صورت خودکار درب بسته می شود. به این صورت دیگر نگران دیر رسیدن به سر کار نیستید و راجع به فراموش کردن بستن درب پارکینگ نگرانی ندارید.

 درب پارکینگ در اصفهان

  1. هدر نرفتن انرژی انسانی

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده شما از یک بیماری رنج می برد که قدرت باز و بستن درب پارکینگ را ندارد یک درب اتوماتیک بسیار ارزشمند خواهد بود.

 

  1. فناوری

درب های اتوماتیک از طریق برنامه تلفن های همراه قابل کنترل هستند و این به شما این امکان را می دهد که در هرکجا باشید از اینکه درب بسته است اطمینان پیدا کنید و یا صدای هشدار زنگ به شما اعلام می کند که درب باز است.

 درب آهنی ورودی ساختمان
  1. تعمیر و نگهداری

یکی از مزایای یک درب اتوماتیک پارکینگی این است که نیاز به تعمیر و نگهداری زیادی ندارد و هرموقع که شما به آن نیاز داشته باشید برای شما کار می کند.

 

  1. مقرون به صرفه در هزینه

با وجود این همه راحتی و ویژگی، درب های اتوماتیک قیمت مناسبی دارند و هزینه زیادی نمی برند. هنگامی که شما به سرمایه ای که در پارکینگ دارید اعم از ماشین و دوچرخه فکر کنید می بینید که امنیتی که درب اتوماتیک برای شما به ارغوان می آورد بسیار مقرون به صرفه است.

 خدمات درب پارکینگ در اصفهان
  1. آرامش ذهن

خیال شما همیشه آسوده است که درب پارکینگ بسته است و هیچ کس فراموش نکرده که درب را باز گذاشته باشد.

 

اگر مزایای درب اتوماتیک شما را قانع کرده است که نیاز هر خانواده ای است فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا ما به شما مشاوره دهیم و بهترین سیستم مورد نیاز درب شما را نصب کنیم.

 

در ادامه به معرفی انواع درب اتوماتیک پارکینگی می پردازیم.

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک لولایی

خدمات درب پارکینگ در اصفهان ده مورد از مزایای درب اتوماتیک پارکینگی مزایای درب اتوماتیک پارکینگی مزایای درب اتوماتیک درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک در اصفهان درب های سکشنال در اصفهان


27 03, 96

related posts