Now loading.
Please wait.

Menu

کنترل تردد اثرانگشت

Homeگالری عکسکنترل تردد اثرانگشت
Homeگالری عکسکنترل تردد اثرانگشت
کنترل تردد اثرانگشت کنترل تردد اثرانگشت

کنترل تردد اثرانگشت

posted in راهکارها by مرکز تخصصی سروش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
جهت استفاده از امکانات سیستم کنترل تردد ابتدا می باست هدف از تهیه و نصب این سیستم را بررسی نمود و براساس نیازهای کارفرما نسبت به انتخاب برند و نوع دستگاه اقدام نمود.
در این راهکار روش نصب و راه اندازی و نحوه استفاده از دستگاه های اثر انگشت کمپانی NITGEN توضیح داده میشود.
تمامی دستگاه های این شرکت بصورت Standalone طراحی شده اند و این به این معنی است که همه دستگاه ها دارای برد اصلی و پردازنده و رم هستند و بصورت مستقل عمل میکنند .حسن این طراحی جایی نمایان میشود که درصورت قطع ارتباط یکی از دستگاه ها با سرور و نرم افزار اصلی دستگاه کار خود را ادامه میدهد و براساس آخرین تعاریف پرسنل ،مجوز ورود صادر میکند و گزارشات را تا اتصال مجدد به سرور در خود نگهداری میکند.
بنابر این پس از جانمایی دستگاه ها توسط کارفرما و کارشناس مربوطه کابل کشی شبکه دستگاه ها انجام خواهد شد و از محل نصب هریک از دستکاه ها یک کابل شبکه به سوئیچ شبکه محل نصب متصل می شود.لازم به ذکر است که تغذیه هر دستگاه ها توسط یک آداپتور انجام خواهد شد و درصورت بروز مشکل برای یک دستگاه بقیه آنها به کارشان ادامه خواهند داد .
در مرحله بعد قفل مگنت ( و یا قفل مقابل برقی ) روی درب نصب میشود و به دستگاه اثر انگشت متصل میشود.
درصورت نیاز به گزارش خروج از یک درب می بایست یک دستگاه هم جهت خروج نصب شود و در غیر اینصورت جهت خروج از یک شاسی فشاری ( و یا لمسی ) استفاده خواهد شد که البته در این حالت گزارشی از خروج افراد ثبت نخواهد شد.
بعد ازنصب فیزیکی همه دستگاه ها و اقلام دیگر، توسط یک کامپیوتر آی پی دستگاه ها تغییر کرده و نرم افزار روی کامپیوتری که درنظر گرفته شده نصب میشود.
پس از نصب نرم افزار تمامی دستگاه ها در نرم افزار تعریف شده و تنظیمات مربوط به آنها در نرم افزار انجام میشود.
جهت تعریف اثر انگشت یا کارت و یا رمز برای کاربران در دستگاه ها کافی است فقط کاربران در یک دستگاه تعریف شوند و بعد میتوان توسط نرم افزار آنها را در هریک از دستگاه ها که مجوز ورود به آن بخش را دارند تعریف کرد.
پس از اتمام تعریف کاربران، بوسیله نرم افزار میتوان ورود و خروج افراد را کنترل نمود و گزارش گیری کرد.

کنترل تردد اثرانگشت مرکز سروش کنترل تردد تشخیص چهره درب اتوماتیک پارکینگ دوربین مداربسته


09 11, 95

related posts